Hakkımızda2023-05-16T17:13:19+03:00

Koregram: Biz Kimiz?

On yılı aşkın bir süredir G. Kore’nin diline, kültürüne, tarihine, ekonomisine, müziğine, sanatına olan ilgi hem ülkemizde hem dünya çapında giderek artmaktadır. Özellikle son birkaç yıldır G. Kore’ye olan bu ilgi ve alaka daha da ivme kazandı.

Bu ilgi ve alakanın sebepleri çeşitlilik göstermekte. Ağırlıklı olarak gençlerden oluşan, Kore’ye ilgi duyan ciddi bir kitle var ülkemizde. Fakat bu kitlenin Kore ile alakalı haberleri, güncel olayları, sosyal durumu vb. takip edip öğrenebilecekleri Türkçe ve sağlıklı çok az içerik var internette.

Koregram bu açığı kapatmak adına yola çıkmış bir internet sitesi diyebiliriz. Yıllardır Kore ve Koreliler ile iç içe yaşayan, çalışan bir ekibiz. Ekibimizin Kore ile alakalı geçmişi neredeyse 20 yılı bulmakta. Bu süre zarfında Kore ile alakalı edindiğimiz bilgi birikimi, bizde gelişen bakış açısı ve halen devam devam eden gerek sosyal gerek ticari ilişkilerimizi paylaşabileceğimiz aktarabileceğimiz bir platform olsun istedik. Bu içerikleri  sitemiz ile es zamanlı olarak instagram sayfamızda da paylaşıyoruz.

Koregram’da Neler Olacak?

Kore’den güncel haberler, Kore’nin geçmişi ve bugününe dair yazılar, Kore’deki turistik yerler, Kore mutfağı ve Kore yemekleri, Kore’de eğitim, Kore’den alışveriş, Kore cilt bakım ve Kore kozmetik ürünleri gibi farklı kategorilerde yazılar paylaşacağız. Bunları yaparken hem bilgilendirici hem eğlenceli hem de objektif bir bakış açısıyla hazırlanmış içerikler sunmak gayemiz.

Bu Kadar mı?

Koregram’da görmek istedikleriniz, Kore ile alakalı merak ettiklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince bu tip istek ve sorulara dönüş yapmaya çalışacağız. Hatta bunu çok önemsiyoruz. Çünkü, Koregram’ı birlikte şekillendirmek istiyoruz. Mevut olanın dışında, sizin görmek istediğiniz, bilmek istediğiniz, ilgi duyduğunuz konulara yönelerek bu sayede daha dinamik ve takipçisiyle iletişimi güçlü bir platform olmak istiyoruz.

Teşekkürler.

Koregram Ekibi

Sosyal Medyada Koregram

Başlık

Go to Top