Güney Koreli müzik grubu BTS’in ARMY adı verilen hayran kitlesi tüm dünyanın en büyük hayran kitlesi. RM’den Jimin’e 7 kişiden oluşan grup üyelerinin her biri ARMY’ler tarafından sevgi yağmuruna tutuluyor.

Grubun bir bütün olarak hayranı olan kitlenin yanısıra her bir grup üyesininde kendine ait ayrıca bir hayran kitlesi mevcut. Öyle ki grup üyelerinden Jungkook’un sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı yeni fotoğrafına saniyeler içinde milyonlarca beğeni geldi.

Jungkook’un Piercingli Fotoğrafı

Söz konusu fotoğraf “Golden Maknae” (Altın Küçük) olarak da bilinen Jungkook’un arabasında otururken çektiği bir selfie. Fotoğrafta Jungkook’un, beyaz bir tişört üstüne kot ceket giydiği ve kombinini UFO model bir şapka ile tamamladığı görülüyor. Fakat burada interneti sallayan esas sürpriz ise Jungkook’un yeni piercingi.  Belli ki Jungkook maskesini çıkartarak piercingini özellikle göstermek istemiş.

Fotoğrafın paylaşılmasıyla birlikte çok kısa süre içinde Jungkook viral oldu. Hayranları Jungkook’un yeni piercingine bayıldıklarını belirttiler.

BTS Jungkook Yeni Piercingi