Big Hits Entertainment’ın 24 Mart 2022’de Weverse aracılığıyla yaptığı açıklamaya göre BTS grubu üyesi J-Hope’un Covid testi pozitif çıktı. Ajans yaptığı açıklamada J-Hope boğazında ağı hissetmeye başlaması üzerine 23 Mart Çarşamba günü PCR testi yaptırmak için hastaneye gitti. 24 Mart günü test sonucu belli oldu ve ünlü şarkıcıya Covid 19 teşhisi konuldu. 3 doz aşı yaptırdığı bildirilen J-Hope’un boğaz ağrısı dışında bir semptomu yok ve durumu gayet iyi. Fakat her ihtimale karşı dinlenmesi ve evde karantinada kalması gerekiyor.

Öte yandan evde karantina süreci devam eden J-Hope önümüzdeki ay için planlanan konser ve benzeri etkinliklere katılabilecek. Bu arada J-Hope; SUGA, RM, Jin, Jimin ve V’den sonra BTS’nin COVID-19’a yakalanan altıncı üyesi oldu. Daha önce covid geçiren tüm üyeler hastalık sürecini sorunsuz atlattı. J-Hope’un da benzer şekilde en kısa sürede iyileşerek dönmesi hayranlarının tek temennisi.

Bilindiği üzere BTS, 3 Nisan 2022’de Las Vegas’ta gerçekleşecek olan ’64. Grammy Ödülleri’ne katılmak için yakında Amerika Birleşik Devletleri’ne gidecek. Söz konusu törende BTS’in sahne alarak bir canlı bir performansa imza atması bekleniyor.

Koregram ekibi olarak bizde kendisine geçmiş olsun diyoruz.