Bir dizi konser vermek için gittiği Tayvan’dan ülkesine dönmek için havalimanında objektiflere yakalanan Blackpink Lisa doğal güzelliğiyle büyüledi.

Geçtiğimiz 20 Mart’ta Blackpink Lisa; Çin’in sosyal medya platformu Weibo’da doğal güzelliğiyle gündem oldu ve büyük ilgi gördü.

Lisa Tayvan’da iki gece müthiş bir katılımla olağan üstü bir konser verdi. Ardından Kore’ye dönmek için havaalanında günlük haliyle objektiflere yakalandı. Uykusuz ve oldukça yorgun görünen Lisa’nın makyajsız yüzü ve doğal güzelliği dikkatlerden kaçmadı.

Havalimanında çekilen fotoğrafların internette paylaşılmasının ardından çok kısa bir süre sonra Tayvan’ın en büyük internet portalı Weibo‘da gündemin tepesine oturdu. Ardından hızlıca tüm sosyal medya sitelerinde paylaşılan fotoğraflar interneti kasıp kavurdu.

Tayvan’da Havalimanında Objektiflere Yakalanan Blackpink Lisa Doğal Güzelliğiyle Büyüledi.

Grubun yoğun programı göz önüne alındığında, Lisa’nın yorgun ve uykudan yeni uyanmış gibi görünmesi şaşırtıcı değildi. Ancak süperstar muhabirleri gördüğünde kaçmayıp Korece ve İngilizce selam verince ortaya bu görüntüler çıktı. Bu halde fotoğraflarının çekilmesine olumsuz bir tepki vermeyen Lisa’nın bu tutumu netizenler tarafından memnuniyetle karşılandı. Öte yandan masum ve yalın güzelliği ile tüm hayranlarını bir kez daha büyüledi.

Blackpink Lisa Makyajsiz