Yoon Eun Hye kitap yazıyor. Evet yanlış duymadınız. 24 Mart 2022’de özel bir medya kuruluşu, Yoon Eun Hye’nin kısa süre önce bir yayınevinden teklif aldığını duyurdu. Yoon Eun Hye şuanda “deneme” denilen türde yazılarını derlediği bir kitap projesi üzerinde çalışıyor. Bu, Yoon Eun Hye’nin adıyla yayınlanan ve dikkat çeken ilk kitap olacak. Edinilen bilgilere göre kitap, Yoon Eun Hye’nin basit günlük hayatı ve hobileri hakkında hikayeler içerecek. Ayrıca, Yoon Eun Hye tarafından kişisel olarak çizilmiş resimler ve her bir resmin hikayesine de kitapta yer verilecek.

Yoon Eun Hye, eğlence dünyasında “altın eller” diye tanımlanıyor. El yazısının güzel olması ile de tanınan Yoon Eun Hye’nin yazısı, rol aldığı  ‘Princess Hours‘, ‘Coffee Prince‘ gibi dizilerde de sık sık karşımıza çıkmıştı. Öyle ki sırf Yoon Eun Hye’nin el yazısını göstermek için özel sahneler çekildiğini düşünenler bile olmuştu. Buna ek olarak, Yoon Eun Hye mutfaktada oldukça iddialı. Ünlü aktrisi geçtiğimiz yıl yayınladığı “do eat again” adlı yemek kitabında çok özel tarifleri okuyucu ve takipçileriyle paylaşmıştı. Tüm bunların neticesinde kendisinin on parmağında on marifet anlamına gelen altın eller yakıştırmasını ne kadarda hak ettiğini görüyoruz.

Bu arada Koregram ekibi olarak yaptığımız kısa araştırma sonucunda Yoon Eun Hye’nin kitabının bu yılın ikinci yarısında yayınlanacağı bilgisini edindik. Sevenlerine duyurulur.